MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC, MM

850nm, 550m, DDMI **100% Cisco Compatible**

MO-SFP2216CS

5711045258589

SFP-GE-S, SFP-GE-S=
  • 10+ på fjernlager (1 dag til lager Oslo )
  • 25+ inkommende (3 uker til lager Oslo )

Mer informasjon om produktet

Tilleggsinformasjon
Våre leverandører - Info/Garanti3 År
Rekkevidde550m
Bølgelengde850nm

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Legg til favoriter
Fjern.
Fjern fra denne lsitenRemove from this list
Sist besøkt
Innlogget bruker har besøkt denne side.
Favoritter
Varen er i din favoritt liste.
Motta lagervarsel
Vi sender deg gjerne en mail så snart varen ankommer vårt lager.
Rabatt
Rabatt er basert på standard pris og er trukket fra.