Lancom Systems SFP-LX-LC1 1000BASE-LX

Det er et begrenset antall av dette produkt, det kan ikke gjenbestilles.
Emballasjen kan være brutt eller ødelagt.
1000Mbit/s SFP 1310nm


Description
The Delock FireWire PCI Express Card by IOI expands your PC by two external and one internal FireWireB ports. You can connect several FireWire devices like e.g. external enclosures with integrated hard disk or CD drive, camcorder, internal FireWire B devices, etc. to the card.

Specification
• IOI item number: FWB-PCIE1X20
• 2 x external FireWire B (IEEE 1394b)
• 1 x internal FireWire B (IEEE 1394b)
• 1 x internal 4 Pin Molex 12 V power connector
• Data transfer rates up to 800 Mb/s
• PCI Express x1 standard
• Supports PCI Express 1.1
• Supports OHCI 1.2 standard
• Low profile PCI form factor

System requirements
• Windows 2000/XP/Server-2003/7, Mac OS 10.5.8 or higher, Linux 2.6.X
• One free PCI Express slot

Package content
• PCI Express Card
• Low profile bracket

Package
• White Box

61557-C1


5706998564580
  • 1 på fjernlager (1 dag til lager Oslo )

Mer informasjon om produktet

Tilleggsinformasjon
Våre leverandører - Info/Garanti1 År
Legg til favoriter
Fjern.
Fjern fra denne lsitenRemove from this list
Sist besøkt
Innlogget bruker har besøkt denne side.
Favoritter
Varen er i din favoritt liste.
Motta lagervarsel
Vi sender deg gjerne en mail så snart varen ankommer vårt lager.
Rabatt
Rabatt er basert på standard pris og er trukket fra.
Bergrenset antall
Det er et begrenset antall av dette produkt, det kan ikke gjenbestilles.
Skadet forpakkning
Emballasjen kan være brutt eller ødelagt.